“Život je jako voda v dlani, nezadržitelně protéká mezi prsty a za okamžik budeš mít ruce prázdné. S každou promarněnou vteřinou ztrácíš vzácnou perlu a přitom nevíš, jak dlouhý je náhrdelník tvého života.”

Reference

Vybrala jsem pro Vás několik ohlasů od lidí, kteří dochází na mé kurzy Jógy.

Milá Jano, ráda Tě zdravím a chci Ti moc poděkovat za včerejší lekci - 24. října . Byla pro mě velmi přínosná. A nejen tato poslední. Mám ze sebe v současné při i po cvičení celkem dobrý pocit. Ale nechci, aby to vypadalo, že se chválím a jsem na sebe pyšná, to ne. Je to spíše hold a poděkování Tobě:-) Zároveň, a to mě velmi mrzí, posílám omluvu na příští středeční lekci. O to více se budu těšit na další setkání. Měj se moc hezky.

02.11.2018 - Dáša

K Janě na jógu jsem šla poprvé na jaře minulého roku s tím, že to jenom zkusím. Hned po první lekci u ní, jsem józe naprosto propadla, má přirozený přístup a vlastně ona způsobila to, že pravidelně chodím už skoro rok. Pokaždé odcházím s dobrou náladou, nabitá novou energií a skvěle protažená.

Vřele všem doporučuji vyzkoušet.

05.12.2016 - Marcela

Jsem člověk, který se pere v krizových situacích s vlastními emocemi, kor když jde o konfrontaci s druhými lidmi, vždy jsem byla toho rčení „ Co na srdci to na jazyku“, ale i tím si člověk škodí :). Vždy jsem obdivovala lidi, kteří v těchto situacích dokázali jednat diplomaticky a s chladno hlavou, tudíž si hlavně ještě víc neublížit. Pro mne to byl nejzásadnější důvod, proč začít s jógou. Musím podotknout, že už jako první účast na lekci jógy mne opravdu nadchla, jak samotná jóga, kdy si člověk zrekapituluje své tělesné schopnosti, o kterých ani běžně neuvažuje, že je denně užívá, jako třeba samozřejmé dýchání a hloubku tohoto konání "atd.“ Tak i příjemný nenucený kolektiv, to se týkaje i paní Jany (cvičitelky), která je pečlivá a ochotná projít každého jednotlivě a podle potřeby pomoci se zadaným cvikem. Ty dvě hodiny týdně, jsou nejlíp využité hodiny, co pro sebe člověk může udělat, alespoň takto to cítím já a věřím tomu, že i ostatní. Domů se vracím s úsměvem a ten den už na můj úsměv nenechám dopustit :). Nejlepší je, že pomalu začínám pociťovat, jak mne jóga ovlivňuje i mimo tréninkový den, kdy opravdu člověk začíná lépe rozeznávat, co se sním v daných situacích děje a tím pádem má možnost, to ovlivnit. Kdybych dříve věděla, že má jóga na člověka takový vliv, už dávno bych se jí věnovala a mohu doporučit každému, ať z osobních důvodů, či jen tak, pro zlepšení vlastních fyzických schopností a dovedností :)

13.11.2016 - Jana P.

Jóga v Lozicích? Víkend s naší milou cvičitelkou Janou a navíc v působivém místě v usedlosti v Lozicích :-) fakt balzám.... energeticky pozitivní místečko a k tomu příjemné aktivity s milými lidmi - byl fakt skvělý:-) Děkuji moc a těším se na další :-).

13.11.2016 - Monika

Děkuji za krásný víkend v Lozicích a super přístup k začátečníkům. Ranní vstávání byl trošku problém, ale stálo to za to. Odvezla jsem si i inspiraci na "bezmasovou" stravu.

12.11.2016 - Světlana

Ahojky Jani, omlouvám se, že nějaký čas nebudu chodit na jógu Mám polámané kostičky v nártu a nevím, jak dlouho to bude trvat. Ale musím ti poděkovat, protože sednout a vstát můžu docela dobře na jedné noze. No a kdyby jsi nás nenutila dělat ty šílené dřepy tak nevím jak bych to zvládla :) Slibuju, že už ti nebudu říkat, že jsi sadistka :). Ty víš moc dobře, že to je v náš prospěch. Takže děkuji, děkuji za to, že nás honíš :).

Na kontrolu na plicní jsem chodila dva roky a žádné zlepšení, až po tom, co jsem začala chodit na jógu se mi dýchání zlepšilo natolik, že nemám problém nadýchat do spirometru stejné dechy za sebou. A to nemluvím o zádech, která jsem si nechávala jednou za měsíc rovnat. Od té doby co cvičím, už jsem tam nebyla - a to jsem na to cvičení líná :). Jen doufám, že mi ta noha sroste rychle a všechno bude tak jak má, abych mohla začít zase cvičit :). Takže ještě jednou veliké DĚKUJI

20.10.2015 - Magda

Děkuji i za krásný víkend....
Pokaždé říkám, že to byl nejlepší víkend, ale tenhle byl opravdu nejlepší :-).
Užívej dne i sluníčka :-).

12.10.2015 - Katka

Partneři: Regresní terapie | Napij se čaje | Tao Centrum

Kontakt
telefon: 731 985 127 | e-mail: janisorn@seznam.cz