“Život je jako voda v dlani, nezadržitelně protéká mezi prsty a za okamžik budeš mít ruce prázdné. S každou promarněnou vteřinou ztrácíš vzácnou perlu a přitom nevíš, jak dlouhý je náhrdelník tvého života.”

Jóga v praxi

Dýchání je věda

Dýchání je věda

vydáno: 20.08.2017

Víte, jak dýchat efentivněji a na co si dát pozor při správném dýchání? Přečtěte si pár praktických rad a osvojte si techniky, které prodlouží Váš život.


Jóga pro děti

Jóga pro děti

vydáno: 12.11.2016

Přemýšleli jste někdy o tom, zda je cvičení jógy vhodné pro Vaše dítě? Je vůbec správné začínat v takto brzkém věku a mají děti z tohoto pohybu radost? Na tyto otázky odpoví článek o dětské józe.


Očistné techniky - Gheranda Samhita Satkarmas

Očistné techniky gheranda samhita satkarmas

vydáno: 3.2.2016

Gheranda Samhita – Gherandova znalost je další kniha, která pojednává o praktikách Hatha - jógy. Její vznik se datuje mezi 12. až 14. století. Původní text byl několikrát ztracen, některé verše chybí nebo byly chybně přeložené.

Je jóga vhodná pro muže?

Jóga pro muže

vydáno: 3.2.2016

Je pro mě jóga jako pro muže vhodná? Otázka, kterou si kladete možná také. Odpověď je: Určitě ano! Více ve článku, který je Vám doufám ukáže cestu..

Čakry - přehled pro meditaci

Bez obrázku

vydáno: 25.12.2015

Přehled cviků pro různá energetická centra - Čakry.Tyto body jsou umístěny podél páteře a u kažého z Nás mají jiný vliv na možnosti a schopnosti jedince.

Praxe pro každý den a pránájáma

Bez obrázku

vydáno: 27.12.2015

TAOistická sútra říká: „Co je pružné, je mladé. Co je ztuhlé, je staré.“ Následující praxe by se měla provádět každý den, tím si vaše páteř zachová pružnost.

Partneři: Regresní terapie | Napij se čaje | Tao Centrum

Kontakt
telefon: 731 985 127 | e-mail: janisorn@seznam.cz